Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Antoinette Lohmann en Furor Musicus: oude muziek

Antoinette Lohmann en Furor Musicus: oude muziek
Sunday 01-12-2019

André Heuvelman Trio

André Heuvelman Trio
Sunday 17-11-2019

Diamanda Dramm - viool

Diamanda Dramm – viool
Sunday 03-11-2019

Daria van den Bercken - piano

Daria van den Bercken – piano
Sunday 06-10-2019

Triunfal Quintet speelt Piazzolla

Triunfal Quintet speelt Piazzolla
Sunday 22-09-2019

Hexagon Ensemble

Hexagon Ensemble
Sunday 05-05-2019

Mosa Trio

Mosa Trio
Monday 22-04-2019

Paul Uyterlinde (cello) en Sander Sittig (piano)

Paul Uyterlinde (cello) en Sander Sittig (piano)
Sunday 07-04-2019

Trio Malnoia

Trio Malnoia
Sunday 17-03-2019

Cello in de scan

Cello in de scan
Sunday 24-02-2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12