Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Navarra String Quartet

Navarra String Quartet
Sunday 17-02-2019

Jan Van Elsacker en Marieke Spaans

Jan Van Elsacker en Marieke Spaans
Sunday 03-02-2019

Duo Ebano (klarinet en piano)

Duo Ebano (klarinet en piano)
Sunday 20-01-2019

Joachim Eijlander en Solomiya Ivakhiv (cello en viool)

Joachim Eijlander en Solomiya Ivakhiv (cello en viool)
Sunday 06-01-2019

Erik Bosgraaf, blokfluit

Erik Bosgraaf, blokfluit
Sunday 16-12-2018

Julian Schneemann Kwartet

Julian Schneemann Kwartet
Sunday 02-12-2018

Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba): 'Talent voor toeval'

Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba): ‘Talent voor toeval’
Sunday 18-11-2018

Santiago Lascurain (gitaar) en Orlando Velázquez (percussie)

Santiago Lascurain (gitaar) en Orlando Velázquez (percussie)
Sunday 04-11-2018

Nikola Meeuwsen (piano)

Nikola Meeuwsen (piano)
Sunday 07-10-2018

Lisa Jacobs & The String Soloists, 15.30 uur

Lisa Jacobs & The String Soloists, 15.30 uur
Sunday 16-09-2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12