Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Lisa Jacobs & The String Soloists, 14.00 uur

Lisa Jacobs & The String Soloists, 14.00 uur
Sunday 16-09-2018

Pauline Oostenrijk (hobo) en Enno Voorhorst (gitaar)

Pauline Oostenrijk (hobo) en Enno Voorhorst (gitaar)
Sunday 06-05-2018

James Oesi en Andrea Vasi

James Oesi en Andrea Vasi
Sunday 15-04-2018

Jong talent van Fontys Conservatorium

Jong talent van Fontys Conservatorium
Monday 02-04-2018

Caspar Vos (piano) krijgt carte blanche

Caspar Vos (piano) krijgt carte blanche
Sunday 18-03-2018

Duo Kermani-Gentili: ode aan de Rapsodie

Duo Kermani-Gentili: ode aan de Rapsodie
Sunday 04-03-2018

Geïnspireerd door John van den Oetelaar (hoofdredacteur ED)

Geïnspireerd door John van den Oetelaar (hoofdredacteur ED)
Sunday 04-02-2018

Ebonit Saxophone Quartet

Ebonit Saxophone Quartet
Sunday 21-01-2018

Joachim Eijlander, cellosuites Bach (deel 2)

Joachim Eijlander, cellosuites Bach (deel 2)
Sunday 07-01-2018

Shunske Sato (viool) en Shuann Chai (piano)

Shunske Sato (viool) en Shuann Chai (piano)
Sunday 03-12-2017

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13