Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Ivo Janssen

Ivo Janssen
Sunday 05-03-2017

19 februari | Jazz en oude muziek door Frerichs, Van Veldhoven, Planjer en Fentross

19 februari | Jazz en oude muziek door Frerichs, Van Veldhoven, Planjer en Fentross
Sunday 19-02-2017

5 februari | Brisk speelt Bach en hedendaagse muziek

5 februari | Brisk speelt Bach en hedendaagse muziek
Sunday 05-02-2017

Trio Impression speelt Haydn, Dvorak en Suk

Trio Impression speelt Haydn, Dvorak en Suk
Sunday 22-01-2017

8 januari | Joachim Eijlander speelt cellosuites van Bach

8 januari | Joachim Eijlander speelt cellosuites van Bach
Sunday 08-01-2017

4 december | Elise Besemer (viool) en Laurens de Man (piano)

4 december | Elise Besemer (viool) en Laurens de Man (piano)
Sunday 04-12-2016

20 november | Charlotte Janssen (sopraan) en Mark van Nispen (piano)

20 november | Charlotte Janssen (sopraan) en Mark van Nispen (piano)
Sunday 20-11-2016

6 november | Haytham Safia Qu4rtet (crossover)

6 november | Haytham Safia Qu4rtet (crossover)
Sunday 06-11-2016

16 oktober | Helder, Van de Laar en Hoeben (hoorntrio)

16 oktober | Helder, Van de Laar en Hoeben (hoorntrio)
Sunday 16-10-2016

2 oktober | Berlage Saxophone Quartet en schrijver Jan Brokken

2 oktober | Berlage Saxophone Quartet en schrijver Jan Brokken
Sunday 02-10-2016

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13