Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

17 april  | Ramon Lormans, marimba

17 april | Ramon Lormans, marimba
Sunday 17-04-2016

3 april | Zemtsov Altviool Kwartet

3 april | Zemtsov Altviool Kwartet
Sunday 03-04-2016

20 maart | Ayur Trio speelt doorleefde Russische muziek

20 maart | Ayur Trio speelt doorleefde Russische muziek
Sunday 20-03-2016

6 maart | 'Love and despair', vroege barokmuziek door twee sopranen en theorbe

6 maart | ‘Love and despair’, vroege barokmuziek door twee sopranen en theorbe
Sunday 06-03-2016

14 februari - Hexagon Ensemble

14 februari – Hexagon Ensemble
Sunday 14-02-2016

24 januari - Ivo Janssen (piano)

24 januari – Ivo Janssen (piano)
Sunday 24-01-2016

10 januari - Arte Duo: Aubrey Snell (saxofoon) en Lineke Lever (piano)

10 januari – Arte Duo: Aubrey Snell (saxofoon) en Lineke Lever (piano)
Sunday 10-01-2016

6 december |  Beth & Flo Claudette Verhulst en Elsbet Remijn, piano quatre mains

6 december | Beth & Flo Claudette Verhulst en Elsbet Remijn, piano quatre mains
Sunday 06-12-2015

1 november - Rembrandt Frerichs Trio

1 november – Rembrandt Frerichs Trio
Sunday 01-11-2015

18 oktober - Het droomprogramma van het Axone Saxophone Quartet

18 oktober – Het droomprogramma van het Axone Saxophone Quartet
Sunday 18-10-2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10