Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Dame Emma Kirkby en Fred Jacob

Dame Emma Kirkby en Fred Jacob
Wednesday 13-10-2021

Myrthe Helder (viool), Frank van de Laar (piano), Thomas Verbogt, tekst en voordracht

Myrthe Helder (viool), Frank van de Laar (piano), Thomas Verbogt, text and presentation
Sunday 03-10-2021

Holland Baroque - Bachs Königin

Holland Baroque – Bachs Königin
Sunday 19-09-2021

Delta Pianotrio speelt Dvorak

Delta Pianotrio performs Dvorak
Sunday 15-08-2021

Luitliederen door Dutch Classical Talents

Luitliederen door Dutch Classical Talents
Sunday 18-07-2021

Joachim Eijlander (cello)

Joachim Eijlander (cello)
Sunday 03-01-2021

Rembrandt Frerichs Trio

Rembrandt Frerichs Trio
Sunday 06-12-2020

La Petite Écurie (dubbelriet-ensemble)

La Petite Écurie (dubbelriet-ensemble)
Sunday 15-11-2020

Eefje Habraken (viool) en Daniel Petrovitsch (cello)

Eefje Habraken (viool) en Daniel Petrovitsch (cello)
Sunday 01-11-2020

Berlage Saxophone Quartet

Berlage Saxophone Quartet
Sunday 04-10-2020

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10