Recente concerten die wij georganiseerd hebben:

 

Berlage Saxophone Quartet

Berlage Saxophone Quartet
Sunday 04-10-2020

André Heuvelman Trio & Friends

André Heuvelman Trio & Friends
Sunday 20-09-2020

Helikon Quartet

Helikon Quartet
Sunday 09-08-2020

Johannette Zomer (sopraan) en Fred Jacobs (luit)

Johannette Zomer (sopraan) en Fred Jacobs (luit)
Sunday 19-07-2020

Familievoorstelling 'Baboesjka en het beest'

Familievoorstelling ‘Baboesjka en het beest’
Sunday 03-05-2020

Hemels en vergeefs (Toon Tellegen, Corrie van Binsbergen en Albert van Veenendaal)

Hemels en vergeefs (Toon Tellegen, Corrie van Binsbergen en Albert van Veenendaal)
Sunday 19-04-2020

Passiemuziek door Animato Kwartet

Passiemuziek door Animato Kwartet
Sunday 05-04-2020

Music & Science (2): Wat doet muziek voor ons brein

Music & Science (2): Wat doet muziek voor ons brein
Sunday 22-03-2020

Minimal music door Florestan Bataillie (piano)

Minimal music door Florestan Bataillie (piano)
Sunday 15-03-2020

Irina Kulikova - gitaar

Irina Kulikova – gitaar
Sunday 01-03-2020

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10