Recent concerts organized by Podium Klassiek Eindhoven:

 

Martin Oei - piano

Martin Oei – piano
Sunday 23-01-2022

Joachim Eijlander cello e.a. 

Joachim Eijlander cello e.a. 
Sunday 09-01-2022

Anastasia Feruleva cello, Frank van de Laar piano

Anastasia Feruleva cello, Frank van de Laar piano
Sunday 05-12-2021

Keiko Shichijo (fortepiano)

Keiko Shichijo (fortepiano)
Sunday 21-11-2021

Gitaartrio Por el Amor de Dios

Gitaartrio Por el Amor de Dios
Sunday 07-11-2021

Dame Emma Kirkby en Fred Jacob

Dame Emma Kirkby en Fred Jacob
Wednesday 13-10-2021

Myrthe Helder (viool), Frank van de Laar (piano), Thomas Verbogt, tekst en voordracht

Myrthe Helder (viool), Frank van de Laar (piano), Thomas Verbogt, text and presentation
Sunday 03-10-2021

Holland Baroque - Bachs Königin

Holland Baroque – Bachs Königin
Sunday 19-09-2021

Delta Pianotrio speelt Dvorak

Delta Pianotrio performs Dvorak
Sunday 15-08-2021

Luitliederen door Dutch Classical Talents

Luitliederen door Dutch Classical Talents
Sunday 18-07-2021

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10